Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Koca: 5 yıllık Sağlık Bakanlığı döneminde sizleri mahcup edecek hiçbir şeye imza atmadık

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca,

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, baba ocağı Konya’nın Kulu ilçesinde, “Bu topraklarda bakkal olan babamın çıraklığını yaparak bugünlere geldim. Bu topraklara hizmet etmek boynumun borcu. 5 yıllık Sağlık Bakanlığı döneminde sizleri mahcup edecek hiçbir şeye imza atmadık, Allah da nasip etmesin” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, memleketi Konya’nın Kulu ilçesinde esnafı ziyaret etti. Bakan Koca, beraberindeki heyetle, Kulu Tuzyaka Atık Su Arıtma Tesisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Bakan Koca, buradaki konuşmasında, bölgenin sorunlarını dinlemeye geldiğini ifade ederek, “Sorunların farkındayız. Bundan emin olun. Birçok sorunu çözen ülke Türkiye. Tankını yapan, İHA’sını yapan, SİHA’sını yapan, savaş uçağını yapan, ülke ekonomisi ekonomisini de çözer, eğitimini de çözer.

Bundan emin olalım. Dolayısıyla biz şunu hedeflemeliyiz. Elbette savunma ve benzeri sorunlarımızı çözmek durumundayız. Ama vatandaşımızın da günübirlik ihtiyacını, satın alma gücünü, refah seviyesini azaltarak bunu yapmak istemiyoruz. Dolayısıyla bu sorunların küresel olduğunu, yer yer, dönemsel birtakım sorunlar olduğunu da biliyoruz. Bunları çözen, bunu da çözer” diye konuştu.