Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Adem ÇEVİK

Darülaceze Başkanı Elmas Esra CECELİ

SEDE Seçtiklerini Denetle
Tarafımıza gelen Aşağıdaki başdöndürücü iddialar ile ilgili tüm ilgisiz yetkililerden tarafımıza ve kamuoyuna açiklama bekliyoruz
KULhaklari.t.me
https://ADALETplatformu.t.me

SectikleriniDenetle.t.me
milliirade.t.me KuranBendeNeDegistirdi.t.me
Hud113/112 tevbe24 adaletsizliğe zulme israfa şirke dilsiz şeytanlık suça ortaklıktır zalimliktir…

Veryansın TV,
(https://www.youtube.com/watch?v=jp7odavS26E&ab_channel=ErdemAtayVeryans%C4%B1nTv)

Bu videodaki bahsi geçen Esra Ceceli Darülaceze Başkanı oldu. Yarın görevi 40 yıllık dostum hemşehrim Hamza Cebeci abiden devralacak.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürüydü. Görevden alındı ve Darülaceze’ye başkan olarak görevlendirildi.

Esra Ceceli’nin kendi ajansı da olduğu bilinmektedir.

.İstanbul’da Skandal İddialar: Bakanlık Danışmanı Ayrıcalıklarıyla Gündemde
İstanbul’un sosyal hizmetler alanında önemli bir figürü olan Melih Özyardımcı, şaşırtıcı iddialarla gündeme bomba gibi düştü. Özyardımcı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın danışmanı olarak görev yaparken, çeşitli usulsüzlük ve ayrıcalıklarla ilgili şok edici ayrıntılar ortaya çıktı.

İddialara göre, Özyardımcı’nın bakanlık görevindeki ayrıcalıkları oldukça dikkat çekici. Özyardımcı, kuruma tahsis edilen özel araç ve şoförü yanı sıra, Ankara’dan bakanlık için temin edilen bir Passat araçla da dikkat çekiyor. Bu aracı kullanmakla kalmayıp, kendi yakınlarından birini İstanbul il müdürlüğü üzerinde şoför olarak işe alması da dikkat çekiyor.

Bununla da sınırlı kalmayan ayrıcalıklar zinciri, Bakan Göktaş’ın İstanbul ziyaretlerinde daha da gözler önüne seriliyor. Bakan Göktaş’ın İstanbul’daki işlerini organize etmekle görevli olduğu iddia edilen Özyardımcı, bakan hanımı konuk etmek için Fuatpaşa Yalısı’nda (www.fuatpasa.com.tr) lüks bir konaklama sağlıyor. Ancak bu ayrıcalıklı konaklama gecelik tam 3.000 Euro’ya mal oluyor. Fatura bakanlığa kesilkiyor.

Skandalın daha da derinine inildiğinde, İstanbul İl Müdürlüğü’ndeki atamaların tamamen Özyardımcı ile şu anda il müdür yardımcısı olan Ahmet Ozan Berktaş tarafından yapıldığı ortaya çıkıyor. Dahası, ihalelerin de Özyardımcı’nın kendi şirketlerine veya akrabalarının şirketlerine verildiği iddia ediliyor. Mali işlerde yaşanabilecek sorunların önüne geçmek adına ise Mali İşler İstanbul İl Müdür Yardımcılığı pozisyonuna deneyimsiz bir kişinin getirildiği belirtiliyor.

Bu iddialar, kamu kaynaklarının nasıl kullanıldığı konusunda ciddi endişeleri beraberinde getiriyor. Yetkililerin konuya ilişkin ne gibi adımlar atacağı ise merakla bekleniyor. Skandalın boyutları ve etkileri henüz netlik kazanmamışken, kamuoyunun dikkatle takip ettiği bir gelişme olarak ön plana çıkıyor.
@ademgeredecevik

X.com/HakAramaKurumu

SucDuyurusu.t.me

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ