Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güzel Sözler 2023 ❤️ Sevgiliye, Eşe En Güzel, Aşırı Etkileyici, Manalı, Anlamlı, Dokunaklı, Etkileyici ve Harika Özlü Sözler

Duyguları en iyi şekilde

Duyguları en iyi şekilde ifade edebilmenin en güzel yöntemlerinden birisi de sözlerdir. Bazen bu sözler kısa olup çok şey anlatabilmektedir. Sevgiliye, anneye, eşe, arkadaşa aile bireylerine kalbinden geçenleri en etkileyici şekilde aktarmak isteyenler için birbirinden güzel, anlamlı, etkileyici, harika, sözler bulunur. Bu sözler sosyal medyada da paylaşılacak türdedir. İşte en etkileyici, kısa-uzun, çok güzel, dokunaklı yazılar, sözler veya mesajlar için Güzel Sözler 2023…

Güzel Sözler 2023 ❤️ Sevgiliye, Eşe En Güzel, Aşırı Etkileyici, Manalı, Anlamlı, Dokunaklı, Etkileyici ve Harika Özlü Sözler
Pek çok önemli ismin geçmişten günümüze kadar ulaşmış etkileyici sözleri bulunur. Tabii günümüzde de yazılan birbirinden farklı ve önemli sözler, derin anlamları ile birlikte etkiler. Kısa ama etkileyici mesajlar üzerinden en derin anlamları aktarabilmek için, bu sözleri ne zaman isterseniz farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Duygu ve düşünceleri ifade etmek, özel zamanlarda bazı durumları anlatmak ya da birilerine imada bulunabilmek için bile bu sözcükler hedefine en iyi şekilde ulaşabilir. Ayrıca sosyal medya platformlarında ya da birçok farklı yerde kullanabileceğiniz en derin sözler sizleri bekliyor.

Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin hiçbir önemi yoktur.  Başkalarının senin hakkında ne düşündükleri konusunda endişe duyduğun sürece, onlar senin sahibindir.  Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın, bulunmaz.  Ne kadar yaşadığımız değil, nasıl yaşadığımız önemlidir.  Bilinçli düşünceden geçirmediğim bir şey beni etkilemez.  İnsanı farklı yapan, affettikleri, güçlü yapan sabrettikleri, kendisi yapan ise vazgeçtikleridir.  Bir şairin gözyaşı ağlatanın felaketi olurmuş. Ağlatanın arsızca gülmesi şairin şiirinde lanet bulurmuş.  Mutluluk her şeyden önce vücut sağlığındadır. Curtis  İyi görüneceğine, iyi ol. 

Yapmacık olup sevilmektense kendim olup nefret edilmeyi tercih ederim. Tom Robbins  Aşktan korkmak, yaşamdan korkmak demektir ve yaşamdan korkanlar şimdiden üç kez ölmüşlerdir.  Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık sevdada boğulur  Yarım nefeslik bu hayatta. Sevgiden başka hiçbir şey planlama…  İlim aşağıdakileri yükseltir, cahillik yüksektekileri alçaltır.  Kim ilim arama yolunda olursa, cennet de onu arama yolunda olur.  Yanıltmasın seni masum bakışlar, bazılarını şeytan ayakta alkışlar…  İnsanları tanışırken değil, tartışırken tanırsın. Çünkü öfke, sallanan kişiliği ortaya çıkarır. 

Gerçek aşk için asla bir zaman ya da yer yoktur.  Eğer doğruyu söylersen hiçbir şeyi hatırlamak zorunda değilsin.  Her elini sıkanla dost, her canını sıkanla düşman olma.  Edep aklın tercümanıdır. Herkes edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar değerlidir.  Yaşın değil yaşadıkların öğretir sana hayatı.  Şunu asla unutma; gülerken kaybettiklerini, ağlayarak kazanamazsın!  Fazla büyütme kendini, en fazla sevebildiğim kadarsın; dahası yok.  Aşk çok kısa ama unutması çok zor.  İyiyi ara, doğruyu ara, güzeli ara fakat kusuru arama. 

Başkasının önünü aydınlatırken kendi yolumuza da ışık tutarız.  Herkes aynı şeyi düşünüyorsa, hiç kimse fazla bir şey düşünmüyor demektir.  İçine attıkların kederindir. İçinden atamadıkların kaderin…  Mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden bir şey bekleme.  Güzeli güzel yapan edeptir, edep ise güzeli sevmeye sebeptir!  Yorma kendini… Bırak hayatına eşlik etmek isteyenler seninle gelsin.  Birçok insan mutluluğu, burnunun üstünde unuttuğu gözlük gibi etrafta arar.  Dürüst olmaktan korkma, kaybedeceğin en fazla yanlış insanlar olur.  Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca âşık olup seni düşündüm. 

 Ne kadar okursan oku bilgine yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir. Sadi Şirazi.  Öyle bir gel demelisin ki, mesafeler anlamını yitirmeli.  Sabır vazgeçmek değil, umudu yarına ertelemektir.  Sevdiklerinize zaman ayırın yoksa zaman sizi sevdiklerinizden ayırır. W. Golding.  İyilik yapmaya devam et. Karşındaki o iyiliğe layık olmasa bile, sen o iyiliğe layıksın.  Hiç bu kadar susmak istememiştim.  Şükretmeyi öğrenmeyen nankör elbette şikâyet eder Eddi Anter  Körlerin ülkesinde, tek gözlü insan kral olur.  Oysa yüreği temiz olmayanın, anlayışı da kıttır. 

Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin…  İnsan terbiyesi öfkeli iken belli olur, insan olan tartışırken bile saygısını korur.  İnsan, aslında ne olduğunu reddeden tek varlıktır. (Albur Camus)  Liderler, doğru işi yapan; yöneticiler, işleri doğru yapan kişilerdir.  Bazı anlar vardır unutamazsın. Tekrarını istersin ama pozisyon kaçmıştır.  Gül verenin elinde gül kokusu kalır  Ömrün ilk yarısı; ikinci yarısını beklemekle, ikinci yarısı da ilk yarısının hasretiyle geçer.  İyiliğinize inanılmasını istiyorsanız, ondan hiç söz etmeyin.  Onu bir daha görmeyi umuyordu. Her şeye razıydı. Eskisi gibi olmayacak bile olsa onunla oturmaya, onu dinlemeye ve onunla konuşmaya can atıyordu. Fakat kapı bir daha asla açılmadı. (Momo) 

Mutluluk içinizde başlar. Kimsenin sizi mutlu etmesini beklemeyin.  Nankör insan her şeyin fiyatını bilen hiçbir şeyin değerini bilmeyen kimsedir.  Ne istediğin ile ne yapabileceğin arasındaki farkı ancak kendinden vazgeçtiğinde kapatabilirsin.  Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel.  Neyi feda edersen, o sana ihsan edilir. Neye kıyamazsan, onunla sınanırsın.  Seveceksen öylece sev. Ne kusursuz insan ara ne de insan da kusur.  Sevdiği ben değilim. Size bunun acısını anlatamam.  Biri seni derinden sevdiğinde sana güç verir, birisini derinden sevmek sana cesaret verir.  Birini kötülemeye çalışırsan asla amacına ulaşamazsın. Çünkü başkasına sürmek istediğin çamura önce kendin bulanırsın.