Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güzel Sözler 2024 ❤️ Sevgiliye, Eşe Etkileyici, Manalı, Anlamlı, Dokunaklı En Güzel Sözler

Duyguları en iyi şekilde

Duyguları en iyi şekilde ifade edebilmenin en güzel yöntemlerinden birisi de sözlerdir. Bazen bu sözler kısa olup çok şey anlatabilmektedir. Sevgiliye, anneye, eşe, arkadaşa aile bireylerine kalbinden geçenleri en etkileyici şekilde aktarmak isteyenler için birbirinden güzel, anlamlı, etkileyici, harika, sözler bulunur. Bu sözler sosyal medyada da paylaşılacak türdedir.

İşte en etkileyici, kısa-uzun, çok güzel, dokunaklı yazılar, sözler veya mesajlar için Güzel Sözler 2024…

Güzel Sözler 2023 ❤️ Sevgiliye, Eşe Etkileyici, Manalı, Anlamlı, Dokunaklı En Güzel Sözler
Pek çok önemli ismin geçmişten günümüze kadar ulaşmış etkileyici sözleri bulunur. Tabii günümüzde de yazılan birbirinden farklı ve önemli sözler, derin anlamları ile birlikte etkiler. Kısa ama etkileyici mesajlar üzerinden en derin anlamları aktarabilmek için, bu sözleri ne zaman isterseniz farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Duygu ve düşünceleri ifade etmek, özel zamanlarda bazı durumları anlatmak ya da birilerine imada bulunabilmek için bile bu sözcükler hedefine en iyi şekilde ulaşabilir. Ayrıca sosyal medya platformlarında ya da birçok farklı yerde kullanabileceğiniz en derin sözler sizleri bekliyor.
Güzel Sözler 2023
Güzel Sözler 2024  
Kim kazanmazsa bu dünyada bir ekmek parası, dostunun yüz karası, düşmanının maskarası.  Avucu kadar yüreği olmayan insanları kürek gibi dili var…  
Bazen bir şeye son vermek için istemediğin bir şey yapman gerekir. Never Back Down  Dünyanın en güzel yeri neresi biliyor musun?
Biraz kenara kaysana…  Müsaitsen şayet; seninle biraz ‘kavuşmaya’ ihtiyacım var…  Lanet olsun. Ne muazzam şey seni sevmek! 
Güzel Sözler 2023 ❤️ Sevgiliye, Eşe Etkileyici, Manalı, Anlamlı, Dokunaklı En Güzel Sözler
 Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin hiçbir önemi yoktur.  Başkalarının senin hakkında ne düşündükleri konusunda endişe duyduğun sürece, onlar senin sahibindir.  Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın, bulunmaz.  Ne kadar yaşadığımız değil, nasıl yaşadığımız önemlidir.  Bilinçli düşünceden geçirmediğim bir şey beni etkilemez.  İnsanı farklı yapan, affettikleri, güçlü yapan sabrettikleri, kendisi yapan ise vazgeçtikleridir.  Bir şairin gözyaşı ağlatanın felaketi olurmuş. Ağlatanın arsızca gülmesi şairin şiirinde lanet bulurmuş.  Mutluluk her şeyden önce vücut sağlığındadır. Curtis  İyi görüneceğine, iyi ol. 
Güzel Sözler 2023 ❤️ Sevgiliye, Eşe Etkileyici, Manalı, Anlamlı, Dokunaklı En Güzel Sözler
 Yapmacık olup sevilmektense kendim olup nefret edilmeyi tercih ederim. Tom Robbins  Aşktan korkmak, yaşamdan korkmak demektir ve yaşamdan korkanlar şimdiden üç kez ölmüşlerdir.  Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık sevdada boğulur  Yarım nefeslik bu hayatta. Sevgiden başka hiçbir şey planlama…  İlim aşağıdakileri yükseltir, cahillik yüksektekileri alçaltır.  Kim ilim arama yolunda olursa, cennet de onu arama yolunda olur.  Yanıltmasın seni masum bakışlar, bazılarını şeytan ayakta alkışlar…  İnsanları tanışırken değil, tartışırken tanırsın. Çünkü öfke, sallanan kişiliği ortaya çıkarır.