Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, Büyükada’da boşanacak

Oğuzhan Koç ile Demet

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir’in boşanma davasının görüleceği adliye ve tarihi belli oldu

 • Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldı. Çift, yaptıkları ortak açıklamada, “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp, sona erdirme kararı aldık” dedi.
 • Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, Büyükada'da boşanacak - Magazin haberleriOğuzhan Koç ile Demet Özdemir’in boşanma davasının görüleceği adliye ve tarih belli oldu. İkilinin boşanma davası, 8 Mayıs 2023 Pazartesi günü Büyükada’daki Adalar Adliyesi’nde görülecek.
 • Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, Büyükada'da boşanacak - Magazin haberleri“HAYIRLISI OLSUN” DEMİŞTİ

  Oğuzhan Koç, boşanma açıklamasının ardından Bloomberg HT’de yayınlanan ‘Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programına konuk olmuştu. Çıkışta kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Koç, “Demet’le ortak bir açıklama yaptık. Boşanıyoruz, hayırlısı olsun” demişti.
 • Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, Büyükada'da boşanacak - Magazin haberleriDEMET ÖZDEMİR İLE OĞUZHAN KOÇ ARASINDA NELER OLMUŞTU?

  Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 28 Ağustos 2022’de evlenmişti. Geçtiğimiz haftalarda Özdemir ile Koç’un ayrıldığı iddiaları gündeme gelmişti. Söz konusu iddiaya göre; Demet Özdemir, evi terk ederek eski evine geri dönmüştü.
 • Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, Büyükada'da boşanacak - Magazin haberleri“PARTİDE UYGUNSUZ TAVIRLAR SERGİLEDİ” İDDİASI

  İddia tam olarak şöyleydi; arkadaşları 26 Şubat’ta Demet Özdemir’in 31’inci yaş günü için evde bir parti düzenlemişti. Oğuzhan Koç, partide uygunsuz tavırlar sergileyerek, eşini kızdırmıştı. Özdemir de bunun üzerine evi terk etmişti.