Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SON DAKİKA! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında flaş açıklama

Son dakika haberleri… Cumhurbaşkanı

Son dakika haberleri… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Muhalefetin açıklamalarına tepki gösteren Erdoğan, “Seçim böylesine olumlu ve demokratik atmosferde geçmişken, oy sayımı da halen sürerken, alelacele sonuçlar açıklamaya kalkmak, milli iradenin gaspı anlamını taşır.” ifadelerine yer verdi.

SON DAKİKA! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında flaş açıklama

Dünya anbean Türkiye’deki 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine odaklanmış durumda. Oy sayımı devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkındaki paylaşımı;
“14 Mayıs seçimlerinin uhulet ve suhulet ile büyük bir demokrasi şöleni şeklinde gerçekleşmesi, Türkiye’mizin sahip olduğu demokratik olgunluğun ifadesidir. Seçim böylesine olumlu ve demokratik atmosferde geçmişken, oy sayımı da halen sürerken, alelacele sonuçlar açıklamaya kalkmak, milli iradenin gaspı anlamını taşır. Milletimizin teveccühünün devam eden oy sayımına yansıyor olmasından memnuniyet duyuyoruz. Tüm dava ve yol arkadaşlarımdan, sonuçlar resmi olarak neticelenene kadar, her ne olursa olsun sandıkların başından ayrılmamalarını rica ediyorum. Demokrasi adına oy veren ve seçim çalışmalarında yer alan tüm vatandaşlarımı tebrik ediyor, her birine ayrı ayrı şükranlarımı ifade ediyorum.”