Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Son dakika haberleri… CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Samsun Mitingi’nde çelik yelek mi giydi? Gündeme damga vuran fotoğraflar

Son dakika haberleri… Millet

Son dakika haberleri… Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun Samsun Mitingi’nde çekilen fotoğrafları gündeme damga vurdu. Kılıçdaroğlu’nun fotoğraflarında gömleğinin altındaki çıkıntı ve ceketindeki kabarıklık üzerine “mitinge çelik yelek giyerek mi çıktı” yorumları yapıldı. Ayrıca, sahnede ağır makineli silahları olan korumalar da dikkat çekti.

Son dakika haberleri... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Samsun Mitingi'nde çelik yelek mi giydi? Gündeme damga vuran fotoğraflar

Türkiye, 14 Mayıs günü 13. Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilleri için bir kez daha sandık başına gidecek. Türk demokrasisi için bir şölen havasında geçmesi beklenen gün öncesinde bazı karanlık odaklar ve provokatörler ortalığı karıştırmak için kirli planlarını sergiliyor. 

İMAMOĞLU VE KILIÇDAROĞLU’NA TAŞLI SALDIRI
Seçime giden süreçte adaylara yönelik ufak çaplı provokasyonların ardından geçtiğimiz hafta İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum Mitingi’nde taşlı saldırı düzenlendi. Bu saldırıdan birkaç gün sonra 10 Mayıs günü Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sakarya Mitingi’nin ardından Kılıçdaroğlu’nun otobüsüne saldırı düzenlendi.

Kılıçdaroğlu’nun aracına Sakarya’da taşlı saldırı düzenlendi

 KEMAL KILIÇDAROĞLU, SAMSUN MİTİNGİ’NDE ÇELİK YELEK Mİ GİYDİ?
Kılıçdaroğlu, bugün ittifak ortakları Temel Karamollaoğlu, Ahmet Davutoğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla birlikte Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde Samsunlulara hitap etti. 

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Samsun mitinginde çekilen fotoğraflar çelik yeleği akıllara getirdi
Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun Mitingi'nde çelik yelek mi giydi?

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı’nın fotoğraflarında gömleğinin alt kısmındaki çıkıntı ve ceketindeki kabarıklık dikkat çekti. Bu fotoğraflar sonrası “Kılıçdaroğlu çelik yelek mi giydi?” yorumları yapıldı. 

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Samsun mitinginde çekilen fotoğraflar çelik yeleği akıllara getirdi

Öte yandan Kemal Kılıçdaroğlu, sahnede konuşurken arkasında bulunan korumaların ağır makineli silahlarla güvenliği sağladığı görüldü.