Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tarım fuarı hazırlıkları sürüyor

Afyonkarahisar’da 17-21 Nisan 2024

Afyonkarahisar’da 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nda son hazırlıklar devam ediyor.

Düzenlenecek olan tarım fuarında son hazırlıklar hızla tamamlanırken, fuar alanındaki koordinasyon ve güvenliğin sağlanması amacıyla polis ve jandarma ekipleri tarafından fuar alanında gerekli incelemeler yapılarak, alınacak tedbirler konuşuldu.

Konuyla alakalı açıklama yapan fuar koordinatörü Mehmet Abdioğluları, “Şehrimiz ekonomisine ve tarım, hayvancılık ve gıda sektörüne can suyu olacak bu fuarımızda jandarmamız ve il emniyet müdürlüğümüz stant açarak, çiftçilerimizin bilgilendirilmesini sağlayacak” dedi.

AFYONKARAHİSAR’DA 17-21 NİSAN 2024 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN AFYONKARAHİSAR TARIM, HAYVANCILIK VE GIDA FUARI’NDA SON HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR. (MEVLÜT TINAS/AFYONKARAHİSAR-İHA)

Fuar alanı içerisinde incelemelerde bulunan Türk Kızılay’ı Kan Bağışı Afyonkarahisar Merkezi Müdürü Dr. Kubilay Akman’da fuarda stant açarak tarım, hayvancılık ve gıda sektörüne gönül verenleri yalnız bırakmadı.